Menu
Your Cart

ÇAYDANLIK & DEMLİK

Brand: BAMBUM
Bambum Tasev Peppa Süzgeçli Cam Demlik, saglıgınız ve keyfiniz için tasarlandı. Borosilikat camdan imal edilen Peppa’yı dilerseniz atese oturtup bitki çayınızı demleyebilir, arzu ederseniz de çaydanlıgınızın üzerine demlik olarak kullanabilirsiniz. Siz içindeki cam süzgece çayınızı koyun, bırakın ka..
87,90TL Vergiler Hariç:74,49TL
Brand: BAMBUM
Demir eksikliği, günümüzün yaygın rahatsızlıklarından biri halini aldı. Bol demir içeren gıdalar gibi, döküm demir malzemelerde pişirilen gıdalar da vücuttaki demir eksikliğinin azalmasını sağlar.Taşev Linden çaydanlıklar, size hem keyif hem de demir desteği verecek. Demirin ısıyı tutma özelliği say..
239,00TL Vergiler Hariç:202,54TL
Brand: BAMBUM
Demir eksikligi, günümüzün yaygın rahatsızlıklarından biri halini aldı. Bol demir içeren gıdalar gibi, döküm demir malzemelerde pişirilen gıdalar da vücuttaki demir eksikliğinin azalmasını sağlar. Taşev linden menekşe demlikler, size hem keyif hem de demir desteği verecek. Demirin ısıyı tutma özelli..
259,00TL Vergiler Hariç:219,49TL
Brand: BAMBUM
Demir eksikliği, günümüzün yaygın rahatsızlıklarından biri halini aldı. Bol demir içeren gıdalar gibi, döküm demir malzemelerde pişirilen gıdalar da vücuttaki demir eksikliğinin azalmasını sağlar.Taşev Linden çaydanlıklar, size hem keyif hem de demir desteği verecek. Demirin ısıyı tutma özelliği ..
239,90TL Vergiler Hariç:203,31TL
Brand: BAMBUM
Demir eksikliği, günümüzün yaygın rahatsızlıklarından biri halini aldı. Bol demir içeren gıdalar gibi, döküm demir malzemelerde pişirilen gıdalar da vücuttaki demir eksikliğinin azalmasını sağlar. Taşev Linden demlikler, size hem keyif hem de demir desteği verecek. Demirin ısıyı tutma özelliği s..
99,90TL Vergiler Hariç:84,66TL
Brand: BAMBUM
Demir eksikligi, günümüzün yaygın rahatsızlıklarından biri halini aldı. Bol demir içeren gıdalar gibi, döküm demir malzemelerde pisirilen gıdalar da vücuttaki demir eksikliginin azalmasını saglar. Tasev Linden demlikler, size hem keyif hem de demir destegi verecek. Demirin ısıyı tutma özelligi sayes..
269,90TL Vergiler Hariç:228,73TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)